جمعه, 30 مهر 1400 - 15 ربیع الاول 1443
شناسه خبر: 270            تاریخ ثبت خبر: 8 مرداد 1398

کارگاه های آموزشی صفحه آرایی و ویراستاری کتاب در یزد برگزار می شود

کارگاه های آموزشی حوزه کتاب با همکاری خانه فرهنگ صدوقی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه کتاب برگزار خواهد شد.

بنابر این گزارش، شهاب الدین وحیدی مهرجردی، مدیرعامل خانه فرهنگ صدوقی با اعلام این خبر گفت: یکی از مهمترین رویردهای جایزه کتاب سال یزد که با متولی گری خانه فرهنگ صدوقی هرسال در یزد برگزار می شود، حوزه آموزش برای علاقه مندان و فعالان این حوزه است.

وی افزود: با نیازسنجی صورت گرفته در گام نخست، دو دوره آموزشی صفحه آرایی کتاب و واصول ویرایش و نگارش( ویراستاری) در مرداد و شهریور ماه برگزار خواهد شد.
وحیدی ادامه داد: دوره آموزش صفحه آرایی به صورت یک کارگاه دو روزه با همکاری خانه کتاب و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوده که در دو روز با فاصله یک هفته در نیمه دوم مردادماه انجام می شود.
وی افزود: دوره اصول ویرایش و نگارش( ویراستاری) کتاب نیز با همکاری انجمن صنفی ویراستاران ایران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه کتاب در نیمه نخست شهریور ماه در خانه فرهنگ صدوقی برگزار خواهد شد.
وحیدی تاکید کرد: ظرفیت پذیرش این دوره ها محدود است. هزینه دوره هم کوشیده شده مناسب و قابل پرداخت برای همگان باشد اما خانه فرهنگ صدوقی با توجه به رویکردی که دارد تصمیم گرفته انتخاب هزینه دوره با فراگیر باشد. هرچند هزینه دوره مشخص شده  اما چنانچه فردی توان پرداخت آن را ندارد می تواند هر مبلغی توانایی دارد، پرداخت و در کارگاه ها شرکت کند.
مدیرعامل خانه فرهنگ صدوقی در پایان با بیان اینکه ثبت نام این کارگاه از طریق سایت خانه فرهنگ انجام می شود، گفت: در این کارگاه ها، مدرک معتبر و مورد تایید وزارت فرهنگ ارشاد از سوی موسسه خانه کتاب به افراد اعطا می شود.

ورود به صفحه دوره های آموزشی خانه فرهنگ صدوقی 

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

عناوین مرتبط با این خبر

- برگزاری کارگاه آنلاین درباره اثرات کرونا در خانه فرهنگ صدوقی

- برگزاری کلاس های آنلاین حوزه علمیه یزد درخانه فرهنگ صدوقی

- اعلام شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان در کارشناسی علمی کاربری فرهنگ و هنر صدوقی

- اعلام شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی در علمی کاربری فرهنگ و هنر صدوقی

- جذب دانشجو در دوره کارشناسی غیرحضوری دانشگاه ادیان

- آغاز همکاری خانه فرهنگ صدوقی با دانشگاه ادیان و مذاهب قممم

- کارگاه آموزشی صفحه آرایی کتاب با نرم افزار ایندیزاین (InDesign)

- برگزاری کارگاه دو روزه ویرایش و نگارش در یزد