چهارشنبه, 1 بهمن 1399 - 6 جمادی الثانی 1442
شناسه خبر: 271            تاریخ ثبت خبر: 8 مرداد 1398

برگزاری کارگاه های آموزشی صفحه آرایی و ویراستاری کتاب در یزد

کارگاه های آموزشی حوزه کتاب با همکاری خانه فرهنگ صدوقی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه کتاب برگزار خواهد شد.

بنابر این گزارش، شهاب الدین وحیدی مهرجردی، مدیرعامل خانه فرهنگ صدوقی با اعلام این خبر گفت: یکی از مهمترین رویردهای جایزه کتاب سال یزد که با متولی گری خانه فرهنگ صدوقی هرسال در یزد برگزار می شود، حوزه آموزش برای علاقه مندان و فعالان این حوزه است.

وی افزود: با نیازسنجی صورت گرفته در گام نخست، دو دوره آموزشی صفحه آرایی کتاب و واصول ویرایش و نگارش( ویراستاری) در مرداد و شهریور ماه برگزار خواهد شد.
وحیدی ادامه داد: دوره آموزش صفحه آرایی به صورت یک کارگاه دو روزه با همکاری خانه کتاب و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوده که در دو روز با فاصله یک هفته در نیمه دوم مردادماه انجام می شود.
وی افزود: دوره اصول ویرایش و نگارش( ویراستاری) کتاب نیز با همکاری انجمن صنفی ویراستاران ایران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه کتاب در نیمه نخست شهریور ماه در خانه فرهنگ صدوقی برگزار خواهد شد.
وحیدی تاکید کرد: ظرفیت پذیرش این دوره ها محدود است. هزینه دوره هم کوشیده شده مناسب و قابل پرداخت برای همگان باشد اما خانه فرهنگ صدوقی با توجه به رویکردی که دارد تصمیم گرفته انتخاب هزینه دوره با فراگیر باشد. هرچند هزینه دوره مشخص شده  اما چنانچه فردی توان پرداخت آن را ندارد می تواند هر مبلغی توانایی دارد، پرداخت و در کارگاه ها شرکت کند.
مدیرعامل خانه فرهنگ صدوقی در پایان با بیان اینکه ثبت نام این کارگاه از طریق سایت خانه فرهنگ انجام می شود، گفت: در این کارگاه ها، مدرک معتبر و مورد تایید وزارت فرهنگ ارشاد از سوی موسسه خانه کتاب به افراد اعطا می شود.

ورود به صفحه دوره های آموزشی خانه فرهنگ صدوقی 

 

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

عناوین مرتبط با این خبر

- داوران بخش پوستر جشنواره کرونا معرفی شدند

- برگزاری جشنواره عکس و پوستر کرونا و آسیب‌های اجتماعی با همکاری خانه فرهنگ صدوقی

- مقالات پذیرفته شده در جشنواره بانوی هزاره سوم یزد

- برگزاری اختتامیه جشنواره ملی بانوی هزار سوم به همراه معرفی برگزیدگان

- جشنواره ملی بانوی هزاره اسلام (بزرگداشت حضرت خدیجه)

- موسوعه شیخ صدوق توسط انتشارات خانه فرهنگ صدوقی منتشر می شود

- برگزاری اختتامیه مسابقه قصه گویی در خانه فرهنگ صدوقی

- آغاز فرآیند چاپ مجدد تمامی آثار شیخ صدوق در استان یزد

- برگزاری نشست شب یزد با حضور یونس شکرخواه

- برگزاری نشست هفدهم شب یزد با عنوان عزت،کلید واژه حماسه حسینی